Підошва кед Converse

Підошва Конверсів

Підошва кед Converse в більшості моделей виготовляється з високоякісного каучуку. Іншими словами - це м'яка і практична вулканізована гума. Завдяки додаванню піни підошва Конверс стає гнучкою і м'якою, що додає комфорту. Так само виробник в деяких моделях використовує в підошві EVA піну. Підошва може бути комбінована як, наприклад, в колекції Cons, так і монолітна.

Товщина підошви в кедах Конверс може варіюватися в залежності від моделей. Більшість цінителів бренду converse віддають перевагу класичній висоту підошви, проте останнім часом все більш популярними стають моделі на платформі, а також занижені "слім" підошви.

Особливості устілки

Устілка може бути знімною, або вшитой. Другий варіант застосовується у всіх класичних моделях. Устілки кед в деяких колекціях виймаються, проте це велика рідкість. Приклад таких устілок - моделі з лінійки Chuck 2. Тут устілки більш товсті і м'які, завдяки чому проявляється покращений ортопедичний ефект. Так само компанія часто експериментує з технологією суппінаторов, і випускають моделі з устілками і підошвою за просунутими запатентованими технологіями - розробка яких компанією Nike не припиняється