Високі кеди Converse

Спочатку кеди конверс проводилися тільки в варіанті з високим підйомом гомілки. Це була проста повсякденне взуття. Увага до них посилилося, як в іншому і до самого бренду - коли був підписаний договір з Чаком Тейлором. Він грав і тренувався саме в високих кедах Converse і показував хороші результати. У той час, не було спеціалізованих спортивних баскетбольних кросівок, і тому серед спортсменів вони стали популярними в короткий час. Причиною тому було те, що вони підтримують голеностоп, знижуючи ризик отримання травми.

Широкий асортимент кед з високим підйомом гомілки

Після популярності високих кедів в спортивній ніші і зростання конкуренції, компанія концентрується знову на широкому споживачеві і конверси стають популярними серед молоді.

Високі кеди конверс додають аутантічності в стилі, і зараз компанія надає широкий асортимент високих кедів Converse в плані матеріалу з якого вони виготовлені і колірних рішень. Крім того, відомий у всьому світі дизайн вже зробив ці моделі іконою.

Ціна високих моделей не сильно відрізняється від низьких, зазвичай вона ідентична або трохи вище. Оригінальні високі конверси не відрізняються підвищеною міцністю і експлуатувати їх в екстремальних умовах не слід, але це і не те, за що ми їх любимо. Вони елемент стилю бунтарів, брудні, часом порвані і обмалював високі конверси ви могли помічати за часів рейв рухів, розквіту популярності альтернативного року і навіть в наш час.

Якщо ви вирішили купити високі кеди Converse, немає сенсу описувати даний товар більше, так як швидше за все, ви знаєте навіщо прийшли до нас на сайт.