Жіночі білі кеди Converse

Кеди здебільшого є літнім видом взуття, це час відпусток, канікул і відпочинку. В даний період хочеться чогось легкого, світлого і не нав'язливого. У плані взуття білі кеди Конверс - то що вибирають жінки серед асортименту кед від улюбленого бренду. Білі жіночі кеди Converse від класичної колекції All Stars з червоно-синіми смужками є лідером за популярністю з 2014 року до нинішнього часу.
Крім All Star Optical White так само варто звернути увагу і на інші модифікації жіночих білих кед: монотонні, з різними по товщині підошвами, високі і низькі конверси, різні виконання в плані матеріалу.

Жіночі кеди в mono кольорі бувають в різних видах, починаючи від приналежності до колекцій, наприклад, як до All Star або Chuck 2, так і з текстильної, або шкіряною основною частиною.

Зверніть увагу, що колір моделі визначається переважною кольором верхній частині кед. Це означає, що підошва може бути в іншому кольорі: помаранчевому, комбінованим або різнобарвним, або ж чорним.

У нас ви точно підберете індивідуальну модель підходить під ваш стиль, будьте впевнені що купити білі жіночі конверси стандартних варіантів ви можете завжди, так як популярні моделі є в наявності в повній розмірній сітці є цілий рік.