Кеди Converse розпродаж

Перш ніж ви оглянете каталог інтернет-магазину, щоб знайти потрібний вам товар, важливо розуміти формування ціни на кеди при розпродажі, акціях та знижках. Це потрібно для того, щоб зрозуміти за рахунок чого зменшується вартість товару, а також бути у всеозброєнні в ситуаціях, коли знижки надаються відразу після завищення ціни. Перш ніж продовжити ми, рекомендуємо прочитати статтю про формування ціни на оригінальні конверси.

Знижки на кеди Converse

І так, знижки на кеди Converse, в яких випадках виробник вдається до стимулювання продажів за рахунок зниження ціни?
По-перше, це надання знижок на нові колекції, за умови, що колекція не стягнула того рівня популярності, який планувався при розробці маркетингової стратегії. Моделі нового сезону іноді пропонуються зі знижкою на перших етапах продажів, так як цінителі бренду вже звикли до колекцій кед, які вже носили.


Як не важко здогадатися, другий варіант, коли пропонується купити Конверс зі знижкою - це продаж моделей старих сезонних або знятих з виробництва колекцій. Так було з літніми кольорами кед 2019 року, а також після рішення не продовжувати виробництво колекції Chuck II. Після цього залишки кед Converse Chuck Taylor 2 йшли зі знижками до 30%.

Ви здивуєтесь, але практично завжди виробник пропонує знижки на популярні Конверси. Моделі, на які практично завжди є попит під час старту сезону продажів пропонуються з дисконтом - в приклад можна привести флагман Converse Optical White Low. Знижка щодо аналогів в інших колірних рішеннях коливається від -5 до -10%. Чому так? Відповідь на це питання точно є в маркетинговому відділі корпорації Nike.

А ми продовжуємо, адже є ще один варіант купити кеди Converse зі знижкою, а саме придбання в не сезон. Так, все вірно, моделі з колекції весна-літо суттєво дешевші в зимовий період, і навпаки.

Конверс дешево - за і проти

Економія - це добре, але будьте впевнені, що купити кеди Converse дешево можливо, тільки ось це будуть не Конверс, так і за дешево доведеться заплатити вище за ринкову вартість. Чому так? Що це означає? Пропозицій купити репліки / копії ви знайдете хоч греблю гати, і ціни можуть бути дуже навіть привабливими, стартуючи всього лише від 350 гривень.

Важливо розуміти, що ж насправді пропонують за низькою ціною? В першу чергу це товар, який ввезений на територію України в якості контрафакту. Але це не сильно критично як для середньостатистичної людини. Куди більш вагомим аргументом утриматися від покупки дешевих кед Converse має бути факт, що при створенні такої продукції використовується низькоякісна сировина і в процесі виробництва економлять на всьому. Дешевий текстиль, не якісний каучук і клей. А крім того не слід забувати про неакуратний крій і низькоякісний друк.

Найчастіше купивши дешеву репліку конверсів, люди більше не повертаються до таких експериментів, і в той же сезон купують оригінальну продукцію.

Чи можна купити Конверс нижче ринкової вартості? Так, допустима максимальна знижка це 20% від звичайної роздрібної вартості, і знайти такі знижки ви можете на сайті офіційного дистриб'ютора або в фірмових магазинах. А ось чим зумовлені такі знижки ми описали вище.

Майже завжди купити недорого кеди Converse ви зможете в не сезон, а також під час сезонних розпродажів. У нас в розділі практично завжди розміщені товари зі знижкою і якщо ви не хочете пропустити зниження ціни на обрану вами модель, ми пропонуємо використовувати можливість стеження за ціною.

І так, тепер найцікавіше - це регулярний розпродаж кед Конверс. Є періоди року, коли ви можете бути впевнені в придбанні товару за ціною, нижчою за звичайну.

Зниження ціни в залежності від сезону

Спочатку сезону, а саме в березні, ми завжди проводимо розпродажі, на моделі, які збереглися з минулого року.

Так само, будьте впевнені, що і наш інтернет-магазин не обходить свято чорної п'ятниці - коли практично всі бренди і продавці знижують вартість товару максимально низько. І якщо в оффлайн магазинах покупцеві важко захиститися від обману, коли за деякий час до свята піднімаються ціни що б потім зробити зниження ціни, то в інтернет-магазинах це не проходить. Як себе убезпечити ми напишемо нижче.


Звичайно, ви можете розраховувати на проведення розпродажів під час різдвяних свят. У грудні ціни так само знижуються і тримаються низькими аж до березня. А адже це гарний час що б купити зі знижкою пару зимових кед Конверс з хутром.

Якщо вам пощастить, ви зможете купити кеди конверс з розпродажу останніх розмірів, оскільки завжди, якщо модель залишається в останньому розмірі, ціна на неї знижується.

Багато магазинів так само виставляють браковані або ж деформовані товари зі знижкою в розділ розпродаж - але ми таке не практикуємо, і всі товари, які не відповідають заявленій якості, утилізуються.

Гарним способом заощадити, якщо вам не щастить з розпродажами, і ціна на улюблену модель все ніяк не опускається, це купити кеди під час проведення акції. Часто до тієї чи іншої моделі в комплекті в подарунок йдуть аксесуари і це буде приємним доповненням до покупки.

Ми регулярно проводимо розпродажі на кеди Converse, і запевняємо що знижки чесні. Для того, щоб ви не стали жертвою обману, і вас не обвели навколо пальця недобросовісні продавці ми рекомендуємо звернути увагу на:

  1. Вартість всіх аналогічних моделей з колекції. Наприклад, ціна на білі кеди іде зі знижкою, а точно такі ж тільки чорні мають аналогічну ціну без знижки.
  2. Перекреслена ціна часто береться з повітря і може бути вище основної в півтора рази.
  3. Під час сезону розпродажів рекомендуємо за деякий час зафіксувати ціни магазину, в якому ви збираєтеся купити конверси під час розпродажу, і порівняти що з ними станеться в результаті. Ну а для просунутих користувачів можна подивитися збережену версію сайту на сайті вебархіву.

Ми пропонуємо оригінальні кеди Converse по знижці. Можливо ціна буде не такою привабливою як на копіях, але будьте впевнені в тому, що купивши товар у нас ви не переплатите - а інвестуєте в якісне взуття яка прослужить вам заявлений час.