Ціна оригінальних кед Конверс

Ціна на кеди Converse

Важливим аспектом при покупці кед є розуміння ціноутворення, адже різні майданчики, маркетплейси та інтернет-магазини пропонують ціну на Конверс від 13 $ до захмарних 2000 € (Модель Converse X Off-White Chuck 70 Vulcanized на farfetch).

Тож для початку розберемо за рахунок чого формується ціна на кеди Converse, а вже далі додамо статтю наскільки виправданими є ці ціни.

Сировина.

Першим, з чого складається вартість продукції, є сировина, тобто матеріал виготовлення. В кедах Конверс використовуються різні матеріали: шкіра, замінник шкіри, замша, нубук і найчастіше текстиль (який в різних колекціях відрізняється). Для того, щоб текстиль не покривався плямами, не розірвався або не прийшов в непридатність по іншій причині, матеріал має бути високої якості, а значить і вартість на виробництво такого матеріалу буде вище звичайного. Так само кожна партія перед кроєм повинна бути протестована, що збільшує час на виробництво, а також збільшує трудовитрати.

Трудовитрати.

До речі, відносно витрат праці, це друга складова формування ціни на кеди Converse. У компанії крім виробництв, що знаходяться в країнах Азії (почитати про те де виробляють Конверс, ви можете в окремій статті), є так само штат співробітників, що займаються тестуванням, логістикою, обліком і маркетингом бренду. Вартість праці людини на всіх етапах створення та просування продукту так само нараховується до кінцевої вартості продукту.

Устаткування.

Для виробництва взуття високої якості за заявленним стандартом так само потрібне дороге обладнання. Бренд постійно своєчасно модернізує свої лінії виробництва і додає нові технологічно складні верстати для формування, крою та забарвлення / друку. Все це так само формує ціну кед Конверс.

Логістика і податки.

Наступним фактором збільшення вартості є логістика. З огляду на те, що виробництво зосереджено в Азії, доставка товару в різні країни так само збільшує ціну конверсів. Причому на ціну логістики впливає не тільки саме перевезення, а також податки і мита на митниці, згідно законодавства кожної з країн - це одне із чинників відмінності цін на кеди в різних регіонах, але про це ми напишемо нижче.

Просування бренду.

Так чому ж ви зараз цікавитесь інформацією про те, скільки ж коштують оригінальні кеди Converse? Може бути це не відразу очевидно, але той факт, що ви знаєте про бренд - це багаторічна клопітка праця маркетологів і мільйони доларів, які були інвестовані в те, що б якомога більше людей дізнавалися бренд в майбутньому. Це є важливим фактором, який впливає на ціну конверсів. Адже не секрет, що всі ми, купуючи якісну річ під відомою торговою маркою, так само платимо за бренд. Основні фактори ціноутворення ми описали, але будьте впевнені, що це не все, так як кеди Конверс це високотехнологічний і складний продукт і існує безліч додаткових витрат, які і формують собівартість продукту.

Скільки коштують справжні кеди Конверс

Отже, друге питання на тему скільки коштують справжні Конверс - це формування ціни в різних країнах. Як ми і писали вище - на ціну впливають податки і мита кожної певної країни, і у всіх країн вони різні. Так само впливають прямі витрати логістики, і чим ближче країна до Азії, тим менше доводиться платити за транспортування, саме тому ціна на Конверс в Німеччині трохи вище ніж, наприклад, в Казахстані. Звичайно ж, додатково ціна формується вже всередині країни, де офіційний дистриб'ютор на основі досліджень купівельної спроможності і ціноутворення аналогічної продукції інших виробників коригує ціну після затвердження головного офісу Nike.

Ціна конверсів в Україні.

І так, як себе показує Україна в плані формування вартості на продукцію Converse? В середньому ціна на класику стартує з 50 $ / 45 € / 1400 грн, і досягає 80 $ / 73 € / 2200 грн. На ціноутворення впливають фактори, які ми перерахували вище, і ціна є динамічною, в залежності від сезону, розпродажів, акцій та інших факторів.

І хоча ціна в різних країнах різна, в середньому вона коливається навколо приблизно однакової позначки. Чи можна купити кеди нижче ринкової вартості? Кеди - так, Конверси - ні, адже не секрет, що бренд Converse є одним з найбільш популярних в плані копіювання, саме тому ви зможете знайти дуже привабливі низькі ціни в інтернеті, але купити дешево не означає купити те, що вам потрібно. Як відрізнити справжні конверси читайте в нашій окремій статті: відмінність оригінальних кед від підробки.

Винятки в ціновій політиці.

Винятками при зниженні цін на оригінальну продукцію є нечисленні фактори, а саме:

  • позасезонне зниження ціни - весняні та літні моделі дешевше взимку, а взимку навпаки;
  • акції та знижки на нові і популярні моделі;
  • святкові розпродажі, наприклад, до чорної п'ятниці або перед різдвяними святами;

Так само ціна може бути знижена для стимулювання продажу останніх пар, або ж розпродажу колекцій, які зняті з виробництва. У нас в магазині (як і на інших офіційних сайтах Конверс) для всіх перерахованих вище варіантів, де ціна на товар знижена є розділ: Розпродаж.

Супутні питання.

Відповівши на питання, скільки коштують справжні кеди Converse, ми так само відзначимо відповіді на ряд непрямих питань, що Вас цікавлять:

  1. Як за ціною визначити, що кеди оригінальні?
  2. Чи варто вибрати дешеву репліку або переплатити за оригінал?
  3. У чому відмінність оригіналу від репліки, або ж чому репліки дешевше?
  4. Як можна захистити себе від недобросовісних продавців і на які хитрощі вони йдуть що б продати не оригінальний товар?

Відповіді на всі ці питання читайте в статті як відрізнити оригінальні Конверс від підробки, де ми детально розкриємо тему оригіналів і реплік.

Сподіваємося, що стаття була вам цікава і у вас більше не залишилося питань, якщо ж ви не знайшли відповіді на своє питання перед покупкою кед, ми будемо раді відповісти на виниклі питання.